luksusowy dom dla rodziny

Posted by admin on Grudzień 2, 2011 in Uncategorized | Short Link

Teraz pełną renowację starej piekarni w trybie Gislöv się jasne, z prochu budowy wzrasta pięknej willi. Urok początku 1900 zostały zachowane i ma wyłączne opcji i bardzo starannej renowacji pochodzić z domu ze wspaniałym charakterem. Z prawie 300 metrów kwadratowych i mieszkania ok.. 22 m kw., dom idealny dla rodziny, która chce się rozwijać i dobrze prosperować.

Planowanie

Opis parterze:

Hall, dwa duże, piękne podwójne drzwi wejście nie może przygotować się ktoś za to, co wewnątrz tego domu ma do zaoferowania. Serdecznie zapraszamy przez styl w Newport miesza się z nowoczesnością, ściany pomalowane na biało drewniane deski i podłogi jest czarne płytki podłogowe. Na ścianie hali jest miejsce na płaszcze gości, dla mieszkańców i trzeba rozwiązać poważny problem z wybuchem wypełnione korytarz z oba buty i płaszcze wszędzie, wykonując z powrotem kuchnia z avhängningsmöjligheter jak łatwo ukryć przez zamknięcie drzwi, gdy pojawi się na stronie.

Kuchnia, jest to jedna z domu głównego pomieszczenia można z łatwością umieścić całą rodzinę. Wyspie Kuchnia jest naprawdę ogromny i nie powinien być ktoś, kto powinien to poczuć tylko podczas gotowania, ponieważ braku miejsca.
Wysoki połysk biały kuchni wytwarza się Kvik i jest zaznajomiony z 2007 roku, przy wszystkich głównych urządzeń takich jak wbudowane. piekarnik, płyta grzewcza, okap, zmywarka, lodówka i zamrażarka o pełnej wysokości (wszystkie marki Electrolux). Podobnie jak w sali znajduje się tu także płytki na podłodze. Belka w środku nowoczesnej kuchni daje poczucie, że dom ma historii (zachował kawałek domu historii). Pokój jest bardzo jasny dzięki dużych szyb w obu północ i południe.
Kiedy nadszedł czas na świąteczny obiad lub strony nie musisz się martwić o gości nie pasują wokół stołu, teraz mieści się jadalnia ze stołem dla 12 mężczyzn.
Dla tych, którzy lubią jeść i pić, to masz duże spiżarni, gdzie możesz przechowywać najbardziej smaczne.

Lounge, także fantastyczne miejsce z wielką przestrzeń. W środku pokoju stoi artystycznie zdobione żelaznego piecyka, co daje jej, że dodatkowe złoto uczucie zimna zimowy wieczór. Oczywiście, również ozdobione pokoje belek i innych szczegółów, które można znaleźć w większości pokoi jest żeliwny właz od Qvesarum. Szczegóły tego pokoju sprawia, że ​​wiesz, jak wiele miłości i godzin za remont. Na podłodze leży piękna podłoga Tarkett, a ściany są pomalowane na biało.

Bar / Sypialnia, pokój wyposażony jest w kompletny Zbudowana bar z systemem VA wcięcia.

Sypialnie, w północno-wschodniej, fajny pokój z oknami wychodzącymi obu kierunkach, co czyni go jasnym pomieszczeniu. Nawet w sypialni znajdziesz szczegóły, takie jak otwory żeliwa i Internet / Złącze anteny.

Zadaszony taras, przeszklone werandy od strony południowej daje piękny wsi czują się z szklone okna i panel na stojąco. Stąd jest również wyjście do ogrodu.

Łazienka, salon jest pierwszym łazienka. Wyposażone w prysznic, umywalka, WC na ścianie i podgrzewany wieszak na ręczniki. Można podsumować z piecem, nowoczesny i świeży.

Gable.
Od schodów w salonie na parterze będzie się na drugie piętro. Na całej powierzchni podłogi, więc musisz wysokości sufitu do grzbietu i piękne drewniane belki, które rozprzestrzeniają się urok. To samo piękny jakości podłogi Tarkett jest na podłodze.

Hall, jasny korytarz z małej powierzchni roboczej. Stąd można dotrzeć do sypialni, a także wyjść do drugiego pokoju przez małe przejście.

Lounge, dzięki wykorzystaniu pełnej wysokości dachu i belki montowane w tym samym uroczym starym stylu, które istniały tam od dom został zbudowany, jest to naprawdę przyjemne miejsce. Tutaj możesz się z dużymi sofami i dobre miejsce do jej centrum mediów.

Sypialnię, w południowej pokój na drugim piętrze mieści się sypialnia. Bardzo przytulne miejsce z mnóstwem koszy dachowych i niektóre z nich. Okno w południe, że roztacza się widok na morze. Odpowiednia (sąsiednie) pokój jest chodzić w szafie z oknem na wschód, poza tym duża szafa, nie ma dodatkowych ale mniejsza na drugim końcu pokoju.

Sypialnia, druga na piętrze sypialni jest ciepłe i przyjazne miejsce z tapety uplifting funduszu. W tym pokoju sączy się światło ze wschodu.

Bath / Spa, łazienka wyłożona płytkami z luksusowym stylu i wystroju wnętrz. Urządzenie składa się z jacuzzi, prysznicem, umywalką i WC. Na podłodze jest czarne płytki i ściany są białe, świeże płytki.

Apartament.
W zachodniej części domu, za kuchnią zaczęli przygotowania do mieszkania. Wejście znajduje się na szczycie. Został on ogrzewania i VA za pokój, który nie jest zakończony, zapewniając możliwość wyboru wynik końcowy. Rozmiar jest ok.. 22 metrów kwadratowych, a chodzi o to, że nie powinno być łazienka, aneks kuchenny i pokój dzienny / sypialnia. Idealne do wytwarzania zakwaterowania lub dziecko, które jest gotowe do podjęcia pierwszych kroków się na świat, ale z bliskości rodziny. Albo dlaczego nie dodatkowe źródło dochodów gospodarstwa domowego.

Garaż.
Więcej niż świeże garażu. Na podłodze jest terakota i parking, istnieje studni odwadniających. Do elektrycznego bramy, istnieje zdalnego sterowania, aby nie wychodzić z samochodu podczas parkowania. Można dopasować samochód w garażu. W pokoju obok jest warsztat z towarzyszącym przechowywania. W garażu znajduje się również WC i jeszcze miejsce na pralkę.

Dodaj komentarz

Copyright 2010 All rights reserved.
Shades v1.6 theme from BuyNowShop.com.