nowoczesność z tradycja to Tunis

Posted by admin on Sierpień 7, 2013 in Uncategorized | Short Link

Tunis to nowoczesne miasto, które w niezwykły sposób łączy w sobie tradycję i współczesność. Idealnie mogłam się o tym przekonać, kiedy spędzałam tam ostatnie wakacje.

tunis

Z jednej strony miałam możliwość podziwiać okazałe meczety nawiązujące do przeszłości, tak, aby następnie przenieść się w nowoczesność tego miasta. Tunis zachwycił mnie więc pod każdym względem, i naprawdę polecam każdemu odwiedzić to miejsce. Można tam naprawdę wypocząć i spędzić niesamowite chwile. Ja swojej decyzji o tym, żeby się tam wybrać nie żałowałam nawet chwili. Było tam niesamowicie. Trudno miałabym wybrać, co podobało mi się tam najbardziej. Wszystko było po prostu perfekcyjne. Przywiozłam z tamtych barwnych targów wiele licznych pamiątek, które są rzeczywiście niezwykłe. Mogłam tam w pełni się zrelaksować, korzystając ze wszystkich opcji, jakie miasto to proponuje odwiedzającym je turystom. Nawet przez chwilę nie mogłam narzekać na nudę.

tunis1

Nie było zresztą mowy o tym, że można by się tam było nudzić. Wypoczynek na plaży, spacer spokojnymi alejami miasta, odwiedzenie wielkich centrów. Ta wielobarwność jest kusząca dla wszystkich gości, którzy odwiedzają to orientalne miasto.

Dodaj komentarz

Copyright 2010 All rights reserved.
Shades v1.6 theme from BuyNowShop.com.